Samarqand iqtisodiyot va servis instituti jamoasi “InnoWeek.Uz-2025” ilmiy ishlanmalar va innovatsion mahsulotlar koʻrgazmasi hamda startaplar festivalida faol ishtirok etdi
08-09-2025
Joriy yil 6-sentabr kuni Samarqand shahrida “InnoWeek.Uz-2025” ilmiy ishlanmalar va innovatsion mahsulotlar koʻrgazmasi hamda startaplar festivali boʻlib oʻtdi.
“InnoWeek.Uz-2025” haftaligi doirasida oliy ta’lim muassasalari tomonidan yaratilgan ilg‘or ilmiy ishlanmalar, startap loyihalar, tijoratlashtirishga tayyor innovatsion mahsulotlar, shuningdek, ishlab chiqarish korxonalarida yaratilayotgan yangi mahsulotlar keng jamoatchilikka namoyish etildi.
Mazkur nufuzli haftalikda Samarqand iqtisodiyot va servis instituti jamoasi ham faol ishtirok etib, institut olimlari va talabalari tomonidan ishlab chiqilgan ilmiy-innovatsion ishlanmalar hamda startap loyihalari taqdim etildi.
Samarqand iqtisodiyot va servis instituti jamoasi “InnoWeek.Uz-2025” ilmiy ishlanmalar va innovatsion mahsulotlar koʻrgazmasi hamda startaplar festivalida faol ishtirok etdi - SamISISamarqand iqtisodiyot va servis instituti jamoasi “InnoWeek.Uz-2025” ilmiy ishlanmalar va innovatsion mahsulotlar koʻrgazmasi hamda startaplar festivalida faol ishtirok etdi - SamISISamarqand iqtisodiyot va servis instituti jamoasi “InnoWeek.Uz-2025” ilmiy ishlanmalar va innovatsion mahsulotlar koʻrgazmasi hamda startaplar festivalida faol ishtirok etdi - SamISI

“The team of the Samarkand Institute of Economics and Service actively took part in the ‘InnoWeek.Uz-2025’ exhibition of scientific developments and innovative products, as well as the startup festival
08-09-2025
On September 6 of this year, the “InnoWeek.Uz-2025” exhibition of scientific developments, innovative products, and the startup festival were held in Samarkand.
As part of the “InnoWeek.Uz-2025” events, advanced scientific developments, startup projects, innovative products ready for commercialization, and new creations of higher educational institutions were presented to the public.
The team of the Samarkand Institute of Economics and Service actively participated in this prestigious event, showcasing scientific and innovative developments, as well as startup projects created by the institute’s scientists and students.
“The team of the Samarkand Institute of Economics and Service actively took part in the ‘InnoWeek.Uz-2025’ exhibition of scientific developments and innovative products, as well as the startup festival - SamISI“The team of the Samarkand Institute of Economics and Service actively took part in the ‘InnoWeek.Uz-2025’ exhibition of scientific developments and innovative products, as well as the startup festival - SamISI“The team of the Samarkand Institute of Economics and Service actively took part in the ‘InnoWeek.Uz-2025’ exhibition of scientific developments and innovative products, as well as the startup festival - SamISI