Institutda xalqaro hamkorlik boʻyicha uchrashuv tashkil etildi
Samarqand iqtisodiyot va servis instituti prorektori Dilbar Aslanova, Rossiya Federatsiyasining G.R.Derjavin nomidagi Tambov davlat universiteti prorektori Yelena Zueva va Rossiya Federatsiyasining Moskva shahrida joylashgan XXRning Yevroosiyo ta’lim, fan va madaniyat uyushmasi raisi Feng Baoze oʻrtasida uch tomonlama uchrashuv boʻlib oʻtdi.
Uchrashuvda hamkorlikni rivojlantirish, yangi oʻquv yiliga tayyorgarlik koʻrish va xorijlik talabalarni institutga jalb qilish masalalari koʻrildi.
Institutda xalqaro hamkorlik boʻyicha uchrashuv tashkil etildi - SamISIInstitutda xalqaro hamkorlik boʻyicha uchrashuv tashkil etildi - SamISIInstitutda xalqaro hamkorlik boʻyicha uchrashuv tashkil etildi - SamISIInstitutda xalqaro hamkorlik boʻyicha uchrashuv tashkil etildi - SamISI

“A meeting on international cooperation was held at the institute”
A trilateral meeting was held between Dilbar Aslanova, Vice-Rector of the Samarkand Institute of Economics and Service; Elena Zueva, Vice-Rector of G.R. Derzhavin Tambov State University of the Russian Federation; and Feng Baoze, Chairman of the Eurasian Association for Education, Science, and Culture of the People’s Republic of China, based in Moscow, Russian Federation.
The meeting focused on strengthening cooperation, preparing for the upcoming academic year, and attracting international students to the institute.
“A meeting on international cooperation was held at the institute” - SamISI“A meeting on international cooperation was held at the institute” - SamISI“A meeting on international cooperation was held at the institute” - SamISI“A meeting on international cooperation was held at the institute” - SamISI